Sportsikerek a mezei futóversenyen

Az idei évben a Diákolimpiai Mezei Futóverseny városi megmérettetése zord időjárási körülmények között zajlott. A futók teljesítményét nemcsak a hideg, de a szél és a sár is nehezítette.

Tanulóink így is szép eredményeket értek el:

II. korcsoportban a lányok között: Suri Aliz 3. helyezést, Várallyay Kamilla 4. helyezést ért el. Ugyanebben a korcsoportban a fiúk között: Hunyaddobrai Máté 1., Kálóczi Richárd 2., Horváth Milán 3. helyen végzett, és Varga Kristóf 7. helyezésével a fiúcsapat az 1. helyet szerezte meg, így kvalifikálta magát a megyei fordulóra.

A III. korcsoportban a lányok (Sághy Zsófia, Takács Réka, Szilágyi Viola és Hécz Zsuzsanna) csapatban a 3. helyet szerezték meg. A fiúknál Varga Patrik egyéniben 1. helyen végzett, csapattáraival pedig (Nádasi István, Brunner Dominik és Horváth Ádám) a 2. helyet szerezték meg.

A IV. korcsoportban Hincsics Attila teljesítménye a dobogó 3. helyére volt elegendő.

A megyei forduló eredményei is kedvezően alakultak:

II. korcsoportosok között egyéniben Suri Aliz (4. b) 8. helyen, Kálóczi Richárd (4.b) 10. helyen futott be. Csapatban – Kálóczi Richárd (4.b), Horváth Milán (4.c), Hunyaddobrai Máté (3.b),
Varga Kristóf (4.a) és Orbán Barnabás (5.a) – kivívták a 2. helyet, ezzel továbbjutottak a gödöllői országos döntőbe!